Кошик
51 відгук
Контакти
ТОВ "СИНТЕЗ-Ф"
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380456599207
+380634721766
+380932862985
УкраїнаКиївська областьФастіввул. 1 Травня 11-А

Густий

Густий

Густий - не значить концентрований!

Панує думка, що густий значить концентрований, а отже відповідно і ефективний. Проте необхідно зазначити, що дану думку нам привила реклама, яка постійно лунає з екранів телевізорів. Оскільки, в пральних та миючих засобах "густота" досягається штучно за рахунок спеціальних загущувачів. Завдяки чому досягається візуальний ефект ніби миючий чи пральний засіб більш концентрований. А отже, ніби, і ефектифніший. Але це не більше ніж гра на людських пороках.  Так-як, миюча здатність засобу залежить не від густоти, а від кількості активних компонентів та іх співвідношення і не важливо додасте до прального барабану 100 грам рідкого чи 100 грам густого засобу, результат буде однаковим.

     Можна погодитися, що засіб для догляду за унітазом повинен мати дійсно "густу" консистенцію. Так-як, в'язка рідина під час нанесення на поверхню буде довше контактувати з іржою, вапняним нальотом, бактеріями, а отже буде довше протікати хімічна реакція.  Чим довше буде хімічна реакція, тим кращий буде результат.

Роман Грінченко, м. Фастів