Корзина
51 отзыв
ТОВ"СИНТЕЗ-Ф"
+380935669481
+380456599207
+380980025960

Чи потрібно замочувати білизну і як це зробити правильно?

Чи потрібно замочувати білизну і як це зробити правильно?

                     Для чого потрібно замочувати білизну?

Замочування дозволяє підвищити ефективність прання. Значна частина плям розчиняється під дією активних компонентів плямовивідника чи відбілювача, води.

Бруд залишається в мильному розчині, а в машину білизна потрапляє вже набагато чистіша.Результат прання поліпшується в кілька разів.

На сьогодні є багато способів і методів замочування. Господині спробували різноманітні засоби та інгредієнти, щоб біле лишалось білим, а плями зникали. На приклад, звичайні таблетки аспірину можуть вивести жовтизну та сірість з білих речей. Сіль кухонна добре справляється при замочуванні синтетичних тонких матеріалів. З складними плямами типу вино, фрукти справиться звичайний оцет. З додаванням оцту речі зберігають яскравий колір навіть після безлічі прань. Сода, мідний купорос, перекис водню…і це ще не кінець списку чим можна вивести плями чи відбілити улюблені речі.

ТМ Reklinn пропонує замість купи спроб та пошуків нових методів виведення плям чудовий засіб OXY-22 Універсальний засіб для видалення плям та відбілювання.

OXY-22 чудово справиться з плямами та вибілить речі, при цьому не пошкодивши кольору. В склад плямовивідника входить активний кисень, його гранули, розчиняючись в гарячій воді, проникають глибоко у волокна тканини і видаляють бруд. OXY-22 легко і ефективно справляється навіть з важковивідними плямами. Активний кисень в складі засобу дбайливо виводить плями, не порушуючи текстуру волокон тканини, усуває неприємні запахи. Не містить фосфатів. Призначений для використання на білих та кольорових речах.

ТМ Reklinn!